FC Dames Ternat..
méér dan een elftal

Kalender

rotate screen

Draai je scherm
om de kalender te bekijken

november 2018

ma di wo do vr za zo
29
30
31
1
2
3
4
 
 
 
 
FCDT G4 - GFA Sinaai U15
11/01/2018 -
10:45 to 12:15
 
 
 
VK Borchtlombeek - FCDT G1

VK Borchtlombeek - FCDT G1

Ploeg: 
Datum: 
zaterdag, november 3, 2018 -
11:30 to 12:30
Locatie: 
Voetbal Kub Borchtlombeek, Kleistraat 19, 1761 Borchtlombeek, België
11/03/2018 -
11:30 to 12:30
Voetbal Kub Borchtlombeek, Kleistraat 19, 1761 Borchtlombeek, België
 
 
FCDT G3 - RWDM Girls
11/03/2018 -
11:30 to 13:00
 
 
EMO B - FCDT G2

EMO B - FCDT G2

Ploeg: 
Datum: 
zaterdag, november 3, 2018 -
12:30 to 13:30
Locatie: 
Tesseskouter Opwijk, Tesseskouter,, 1745 Opwijk, België
11/03/2018 -
12:30 to 13:30
Tesseskouter Opwijk, Tesseskouter,, 1745 Opwijk, België
 
 
5
6
7
8
9
10
11
 
 
 
 
 
 
FCDT G2 - Itna Itterbeek

FCDT G2 - Itna Itterbeek

Body: 
Wedstrijd kan nog gewijzigd worden van terrein en/of uur
Ploeg: 
Datum: 
zaterdag, november 10, 2018 -
13:00 to 14:00
Locatie: 
Outdoor Ternat, Stenebrugstraat, 1741 Wambeek T1 SYNTH
11/10/2018 -
13:00 to 14:00
Outdoor Ternat, Stenebrugstraat, 1741 Wambeek T1 SYNTH
Type veld: Wedstrijd kan nog gewijzigd worden van terrein en/of uur
 
 
FCDT G1 - EMO C

FCDT G1 - EMO C

Ploeg: 
Datum: 
zaterdag, november 10, 2018 -
13:15 to 14:15
Locatie: 
Outdoor Ternat, Stenebrugstraat, 1741 Wambeek T1 SYNTH
11/10/2018 -
13:15 to 14:15
Outdoor Ternat, Stenebrugstraat, 1741 Wambeek T1 SYNTH
 
 
FCDT G4 - EMO B

FCDT G4 - EMO B

Body: 
Wedstrijd wordt nog verplaatst van terrein en/of uur
Ploeg: 
Datum: 
zaterdag, november 10, 2018 -
14:00 to 15:30
Locatie: 
Stenebrugstraat T3!
11/10/2018 -
14:00 to 15:30
Stenebrugstraat T3!
Type veld: Wedstrijd wordt nog verplaatst van terrein en/of uur
 
 
KV Zuun - FCDT G3

KV Zuun - FCDT G3

Ploeg: 
Datum: 
zondag, november 11, 2018 -
09:30 to 11:00
Locatie: 
KV Zuun, Georges Bosmansstadion, Petrus Basteleusstraat, 1600 Sint-Pieters-Leeuw, België
11/11/2018 -
09:30 to 11:00
KV Zuun, Georges Bosmansstadion, Petrus Basteleusstraat, 1600 Sint-Pieters-Leeuw, België
 
12
13
14
15
16
17
18
 
 
 
Training Groep 1
11/14/2018 -
18:00 to 19:00
 
 
 
 
K Ol Wijgmaal B - FCDT G3
11/17/2018 -
09:30 to 11:00
Pastoor Bellonstraat, 3018 Leuven, België
 
 
Emi Essene - FCDT G4

Emi Essene - FCDT G4

Ploeg: 
Datum: 
zaterdag, november 17, 2018 -
13:00 to 14:30
Locatie: 
EMI Essene, Kerkplein Essene,1790 Affligem, 1790 Affligem, België
11/17/2018 -
13:00 to 14:30
EMI Essene, Kerkplein Essene,1790 Affligem, 1790 Affligem, België
 
 
KFC WAmbeek A - FCDT G1

KFC WAmbeek A - FCDT G1

Ploeg: 
Datum: 
zaterdag, november 17, 2018 -
15:00 to 16:00
Locatie: 
Outdoor Ternat, Stenebrugstraat, 1741 Wambeek T1 SYNTH
11/17/2018 -
15:00 to 16:00
Outdoor Ternat, Stenebrugstraat, 1741 Wambeek T1 SYNTH
 
 
19
20
21
22
23
24
25
 
 
 
Veldkant U9 - FCDT G1
11/21/2018 -
18:00 to 19:15
 
 
 
 
Asse Zellik C - FCDT G1
11/24/2018 -
09:30 to 10:30
Waalborre, Bergestraat 8a, 1730 Asse
 
 
Ladies Oudenburg U16 - FCDT G4
11/24/2018 -
10:30 to 11:30
Type veld: Wedstrijd wordt nog verplaatst van uur en/of terrein
 
 
FCDT G3 - FC Moorsel

FCDT G3 - FC Moorsel

Ploeg: 
Datum: 
zaterdag, november 24, 2018 -
13:00 to 14:30
Locatie: 
Outdoor Ternat, Stenebrugstraat, 1741 Wambeek T1 SYNTH
11/24/2018 -
13:00 to 14:30
Outdoor Ternat, Stenebrugstraat, 1741 Wambeek T1 SYNTH
 
 
Av Lembeek B - FCDT G2

Av Lembeek B - FCDT G2

Ploeg: 
Datum: 
zaterdag, november 24, 2018 -
16:00 to 17:00
Locatie: 
Karenberg, Prinsenbos 128, 1502 Lembeek, België
11/24/2018 -
16:00 to 17:00
Karenberg, Prinsenbos 128, 1502 Lembeek, België
 
 
26
27
28
29
30
1
2
 
Training Groep 1
11/26/2018 -
18:00 to 19:15
 
 
 
 
 
 
 
Add to My Calendar